Funkcjonalna, naturalna myjka do ciała

Jak wiadomo, wyjazd do SPA wiąże się z niemałym wydatkiem, na który nie każdy może sobie pozwolić. Świetną alternatywę stanowi zorganizowanie sobie dnia pielęgnacyjnego we własnym domu. Jak to zrobić? Najlepiej jest przygotować dla siebie ciepłą kąpiel przy świecach, zakupić pięknie pachnące olejki bądź kule musujące i oddać się lekturze ulubionej książki.

Naturalne produkty do pielęgnacji ciała

naturalna myjka do ciałaCoraz częściej, wybierając produkty kosmetyczne bądź też te służące do pielęgnacji naszego ciała stawiamy na wyroby naturalne, a tym samym ekologiczne. Największą ich zaletą jest fakt, że nie posiadają w swoim składzie żadnych, zbędnych sztucznych substancji. Ponadto są one przyjazne dla cery problematycznej, alergicznej, a także atopowej. Produkty te poprawiają stan skóry, przywracając jej utraconą wcześniej równowagę oraz pobudzając komórki do regeneracji. Jednak podczas organizacji domowego spa, warto zadbać nie tylko o odpowiedni dobór kosmetyków. Naturalna myjka do ciała stanowi znakomity wybór zakupowy. Można ją zastosować również do twarzy. Jest miękka, praktyczna, a w dodatku sprawia, że skóra staje się niezwykle delikatna w dotyku. Powinna być wykonana z dobrej jakościowo bawełny. Podczas wieczoru relaksacyjnego warto się w nią zaopatrzyć, gdyż to właśnie za pomocą myjki wykonamy delikatny masaż całego ciała – nałóżmy peeling lub jakiś pięknie pachnący olejek, a następnie wmasujmy go w skórę, efekt będzie zniewalający!

Domowe SPA to doskonały pomysł dla każdej kobiety, która potrzebuje chwili relaksu. Świetnym rozwiązaniem jest przygotowanie rozgrzewającej kąpieli oraz szczególne zadbanie o stan naszej skóry, do tego celu można zastosować olejki nawilżające, peelingi złuszczające martwy naskórek oraz zapewniające delikatny masaż –naturalne myjki.

Scroll to Top