Warning: Undefined variable $is_cron in /home/srv18160/domains/kujawskibp.pl/public_html/wp-content/plugins/resmushit-image-optimizer/classes/Controller/ProcessController.php on line 42
Elektryczne samochodziki dla dzieci – Kujawski blog podróżniczy – wyjątkowe miejsce dla obieżyświatów

Elektryczne samochodziki dla dzieci

Rodzice kupują dzieciom wszystko co najlepsze. Zabawki znanych producentów, ubrania dobrych marek. Wszystkie rzeczy, które kupujemy naszym dzieciom muszą być przede wszystkim bezpieczny. Dlatego też wszelkie go rodzaju zabawki elektryczne powinny być kupowane jeśli nasze dziecko osiągnie już przynajmniej drugi rok życia. Oczywiście bez wątpienia zabawki typu samochody można kupować także bez silnika.

Jeździk z silnikiem dla dziecka

bezpieczny jeździk na akumulatorFajny i bezpieczny jeździk na akumulator to koszt około 300 złotych. Jest to cena oczywiście za samochodzik, które ma podstawowe wyposażenie. Na pewno musi mieć silnik oraz dwa akumulatory, które w pełni naładowane utrzymują pojazd w ruchu nawet do 2 h. To czas wystarczający na zabawę dla trzylatka. Dodatkowo taki samochód posiada klakson, dosyć miękkie siedzenia oraz kluczyk w stacyjce, który emituje prawdziwe włączenia silnika. Sygnalizacja dźwiękowa  oraz świetlna także znajduje się na wyposażeniu podstawowym takich aut. Koła są dosyć szerokie mają około 10 cm szerokości. Muszą być wykonane z mocnej i trwałej pianki Eva, która jest mocna i wytrzymała. Dodatkowo autka mają te koła podgumowane dzięki czemu samochód nie ślizga się podczas użytkowania. Trzy punktowe pasy bezpieczeństwa zapewniają naszemu dziecku bezpieczną jazdę. Oczywiście samochód powinien być użytkowany tylko pod opieką osoby dorosłej.

Jeśli chcemy spełniać marzenia naszych dzieci powinniśmy zakupić zabawki najlepszej klasy. Tylko wtedy będziemy mieć pewność, że są one dobrej jakości. Bezpieczeństwo naszych dzieci jest przecież najważniejsze dlatego dbajmy o to by dziecko podczas jazdy na jeździku elektrycznym miało założony kask ochronny na głowę. Zazwyczaj samochody elektryczne rodzice kupują na większe okazje na przykład urodziny.

Scroll to Top