Dwustronny materac od producenta

Mąż obiecał mi, że po remoncie w sypialni będzie ogromne łóżko. Potrzebowałam dużo miejsca, żeby się wyspać i dlatego Michał, mój mąż zamierzał spełnić moje oczekiwania. Łóżko zostało wykonane przez stolarza, gdyż w sklepie tak dużych łóżek nie sprzedawano.

Zamówienie materaca na wymiar u producenta 

dwustronne materace na wymiar - producentNie przewidziałam w tym wszystkim tylko jednej kwestii. Skoro nie było łóżek o tak dużych wymiarach, to jak zdobyć odpowiedniej wielkości materac? Przecież na czymś musieliśmy spać. Michał powiedział, że mam być spokojna, bo on się wszystkim zajmie. Następnego dnia poinformował mnie, że znalazł rozwiązanie. Otóż mój mąż dowiedział się, że można było zamówić w dowolnej wielkości dwustronne materace na wymiar – producent, którego znalazł, był w stanie wykonać materac w każdym rozmiarze. Ucieszyłam się i kazałam mężowi od razu zamówić materac. Zmierzyłam dokładnie łóżko raz jeszcze, żeby mieć pewność, że mąż zamówi materac o odpowiednich wymiarach. Tego samego dnia Michał pojechał do firmy tego producenta i wszystko załatwił. Po powrocie poinformował mnie, że materac gotowy będzie do odbioru za dwa tygodnie. Tyle czasu wystarczyło, żeby dokończyć remont w mieszkaniu. Materac został dostarczony do mnie do domu przez kierowcę. Wszystko już z góry było opłacone. Sprawdziłam wymiary idealnie, bo materac pasował na łóżku jak ulał. Na dodatek był wygodny a tego oczekiwałam właśnie. Na materacu wysypiałam się każdej nocy i miałam mnóstwo miejsca w łóżku.

Kiedy udało mi się odłożyć pieniądze, to postanowiłam przeznaczyć je na kupno nowego samochodu. Remont w mieszkaniu był wykonany i miałam spokój na długie lata. Nowe auto zawsze było mi potrzebne i w końcu postanowiłam je kupić. Wyboru pomógł mi dokonać mąż, bo znał się na samochodach.

Scroll to Top