Doskonalenie jazdy na specjalistycznym torze

Mój syn Piotrek zdał w tym tygodniu egzamin na prawo jazdy. Bardzo się z tego wszyscy cieszymy. my z mężem szczególnie, bo nareszcie nie będziemy musieli go zawozić, odbierać z zajęć, od przyjaciół. Piotrek ma nawet uzbieraną spora kwotę pieniędzy na kupno samochodu. Ma już nawet wybranych kilka samochodów do obejrzenia.

Jazda na torze samochodowym syna

jazdy doszkalające warszawa cenaPo obejrzeniu kliku samochodów z ogłoszeń syn kupił małe, ekonomiczne autko. Pojechał na pierwszą przejażdżkę z przyjacielem. Po powrocie stwierdził, że jednak nie czuje się pewnie za kierownicą. Postanowiliśmy z mężem, że musimy mu pomóc. znajomy polecił na jazdy doszkalające Warszawa cena okazała się promocyjna. Zadzwoniliśmy pod wskazany nr z ogłoszenia i zapisaliśmy syna na dodatkowe jazdy. Okazało się, że można wykupić indywidualne albo flotowe kursy. Cena za godzinę była bardzo przystępna. Zajęcia odbywały się na dobrym torze z profesjonalnym instruktorem nauki jazdy. Wykupiliśmy 20 godzin. Syn bardzo był zadowolony z lekcji z instruktorem. Sam tor zrobił na nim ogromne wrażenie. Już po kliku lekcjach nabrał pewności za kierownicą. Opanował manewry samochodem, z którymi miał trochę problemów np. parkowanie tyłem samochodu. Instruktor okazał się bardzo miły i cierpliwy. Widząc jak syn sobie super radzi po dodatkowych lekcjach jazdy, sama dla siebie wykupiłam kilka godzin. Na lekcjach nauczyłam się wyprowadzać samochód z poślizgu. Był to dla mnie wielki problem. Zimą bałam się jeździć samochodem i nie czułam się pewnie.

Syn i ja jeździmy dużo lepiej, trudne manewry samochodem już opanowaliśmy. Lekcje na torze samochodowym okazały się dla nas wielką i ciekawą przygodą. Polecam wszystkim kierowcom, którzy nie czują się pewnie za kierownicą wykupienie dodatkowych lekcji.

Scroll to Top