Warning: Undefined variable $is_cron in /home/srv18160/domains/kujawskibp.pl/public_html/wp-content/plugins/resmushit-image-optimizer/classes/Controller/ProcessController.php on line 42
Dj na wesele w pomorskim – Kujawski blog podróżniczy – wyjątkowe miejsce dla obieżyświatów

Dj na wesele w pomorskim

Przygotowanie wesele wiąże się z nie lada umiejętnościami organizacyjnymi. Musimy pamiętać o naprawdę wielu rzeczach. Sala, jedzenie, wystrój, goście, wszelkie dodatki, nasze stroje. Jest to duży koszt nie tylko pod względem materialnym, ale także duże obciążenie nerwowe i psychiczne. 

Dj na wesele

dj wesele pomorskieOboje z przyszłym mężem stwierdziliśmy, że dla nas bardzo ważnym elementem wesela będzie muzyka. Od tego zależy, czy goście będą się dobrze bawić i czy zabawa będzie udana. Nie chcieliśmy zespołu, który grywałby te same piosenki na każdym weselu i pomyśleliśmy, że dobrym pomysłem będzie dj. Napisaliśmy ogłoszenie – dj wesele pomorskie – i czekaliśmy, aż ktoś się odezwie i zaproponuje współpracę, a my to też porównamy z innymi dj-ami, których znaleźliśmy na własną rękę. Po kilku dniach mieliśmy już kilku do wyboru, a muszę przyznać, że wybór był naprawdę ciężki. Wszyscy mieli świeże podejście do tematu, grali bardzo fajne utwory i wszyscy mieli już doświadczenie jeżeli chodzi o wesela. Posłuchaliśmy utworów, przeczytaliśmy opinię, porozmawialiśmy ze znajomymi, czy oni mają jakieś doświadczenia z którymś z nich i w końcu wybraliśmy. Jak się później okazało, był to strzał w dziesiątkę. Wszyscy bawili się przednio, goście nie schodzili z parkietu, a wielu podchodziło i chwaliło nas za wybór. Na naszej sali dj miał też specjalne miejsce na lekkim podwyższeniu i przy okazji udało mu się zrobić kilka zdjęć bawiących się gości.

Jeżeli chodzi o organizacje wesela warto wszystko zaplanować z wyprzedzeniem, a przy wyborze różnych rzeczy, to dobrym pomysłem jest zebranie kilku propozycji i dokładne porównanie. Przy tak ważnym i doniosłym wydarzeniu nie warto kierować się zasadą, że pierwsze z brzegu będzie dobre. Wesele będzie w pewnym rodzaju naszą wizytówką, więc warto zaprezentować się z dobrej strony. 

Scroll to Top