Warning: Undefined variable $is_cron in /home/srv18160/domains/kujawskibp.pl/public_html/wp-content/plugins/resmushit-image-optimizer/classes/Controller/ProcessController.php on line 42
Dekoracja ścienna w postaci drewnianych rozet – Kujawski blog podróżniczy – wyjątkowe miejsce dla obieżyświatów

Dekoracja ścienna w postaci drewnianych rozet

Byłam niedawno na naszym miejskim targowisku. Jest to targ, na którym jesteśmy w stanie znaleźć wszystko. Czasami, kiedy mam wolny weekend, udaję się w takie miejsce, by sobie trochę poszperać. Większość rzeczy jest nowych, ale zdarzają się jakieś używane starocie, które można kupić za grosze, a są warte dużo więcej.

Rozety drewniane w dobrej cenie

rozeta drewnianaOstatnim razem udało mi się zakupić piękne drewniane ramki. Uznałam, że będą mi fajnie współgrały z makramami, jakie wiszą u nas już na ścianach. W ostatnim czasie mam jakąś zajawkę na dekorowanie ścian i ogółem wnętrza. Jako że półki już są pozajmowane różnymi figurami i wazonami, to zostały mi ściany. Po przywieszeniu ramek, w które włożyłam zdjęcia, stwierdziłam, że idealnie by się jeszcze wkomponowała rozeta drewniana. Kiedyś koleżanka zostawiła mi namiar na sklep, w którym taką rozetę można zamówić. Jest to wyjątkowa dekoracja, wykonywana własnoręcznie. Często dająca efekt głębi, dzięki zastosowaniu techniki 3D. Od razu wzięłam się za szukanie tego namiaru, by wybrać coś dla siebie. Asortyment był spory, a ja nie mogłam się zdecydować. Ostatecznie skończyło się tak, że zamówiłam trzy takie dekoracje, w różnej konfiguracji wielkościowej i wzorniczej. Już chyba bardziej oryginalnej ściany w salonie nikt nie będzie miał, ale właśnie na to liczyłam. Na co dzień lubię wyróżniać się z tłumu, sprawia mi to przyjemność. A znajomi powtarzają, że taka moja natura. Właśnie za ten nietuzinkowy charakter wszyscy mnie lubią.

Rozety przyszły pięknie zapakowane. Ich jakość oczywiście mnie nie zawiodła. Były tak piękne jak te, które widziałam u mojej znajomej. Doceniam pracę, jaką osoba wykonująca wkłada w te dzieła, bo widać jakim trzeba być precyzyjnym i cierpliwym, by takie coś zrobić.

Scroll to Top