Czym są lightboxy reklamowe?

Reklamy mogą pojawić się w obecnym świecie niemalże wszędzie. Odblokowanie smartfona może wiązać się z widokiem reklamy, zakup produktu, sprawdzenie strony internetowej i w wielu innych miejscach. Oczywiście wyjątkowo powszechne są w różnego rodzaju galeriach handlowych. Zewsząd jarzą się w ciemnościach różnego rodzaju produkty zachęcające do kupna.

Lightboxy do zastosowań reklamowych

lightbox reklamowyReklamy mogą skutecznie poprawić sprzedaż, a co za tym idzie, są niezwykle istotną częścią całego marketingu. Znaleźć można ich różne rodzaje do szerokiego zastosowania jak na przykład wcześniej wspomniany lightbox reklamowy. Czasem można także zauważyć ludzi przebranych za maskotki, upominki z logiem firmy i wiele innych rzeczy. Jednak zdecydowanie najpopularniejsze są lightboxy. Są to podświetlone kasetony, na których została zadrukowana reklama, a następnie zawieszona przy sklepie. Wyjątkowo popularne jest umiejscowienie ich nieopodal butików tak, by zachęcały potencjalnych klientów do zakupu danego towaru lub skorzystania z usług. Warto dodać, że światło, które od nich bije, jest stosunkowo jasne, a co za tym idzie, z całą pewnością przyciągną uwagę potencjalnych kupców. Najczęściej charakteryzują się także wielkim formatem, a także wysoką jakością druku, dzięki czemu ich wygląd jest na naprawdę wysokim poziomie pod względem estetyki. Można je umieścić, gdzie tylko się chce i tak na przykład na witrynie sklepowej, nad wejściem czy nad ladą wewnątrz pomieszczenia.

Lightboxy są krokiem w stronę nowej technologii pod względem marketingu. Można je zamówić oraz wyprodukować zgodnie z preferencjami danego klienta czy też firmy. Warto także zwrócić uwagę na zaletę, którą niewątpliwie jest ich łatwość w zakresie montażu. Dzięki temu rozwiązaniu ilość klientów odwiedzających dany sklep z całą pewnością wzrośnie.

Scroll to Top