Warning: Undefined variable $is_cron in /home/srv18160/domains/kujawskibp.pl/public_html/wp-content/plugins/resmushit-image-optimizer/classes/Controller/ProcessController.php on line 42
Co pomoże na wypadające włosy? – Kujawski blog podróżniczy – wyjątkowe miejsce dla obieżyświatów

Co pomoże na wypadające włosy?

Ostatnio miałam bardzo trudny czas w życiu. Odbiło się to negatywnie na mojej urodzie. Ze względu na ciągły pośpiech oraz życie w stresie nie miałam czasu zadbać o swoje włosy. Zaczęły więc one garściami wypadać. Niestety, nawet po tym, jak uspokoiło się moje życie zawodowe i osobiste miałam wciąż problem z tymi włosami. Powoli coraz bardziej zaczynało mi to doskwierać.

Kupno kosmetyków przeciw wypadaniu włosów

kosmetyki przeciw wypadaniu włosówZależało mi na tym, aby to zmienić. Wobec tego musiałam kupić sobie, jakieś bardzo dobre preparaty, które pomogą mi sobie z tym poradzić. Sama nie wiedziałam, co powinnam wybrać, dlatego zdecydowałam się poradzić w tym celu farmaceutki w aptece. Powiedziałam jej, że potrzebne są mi kosmetyki przeciw wypadaniu włosów. Wtedy ona podpowiedziała, że w przypadku przewlekłych problemów z wypadaniem włosów najlepiej jest połączyć suplementacje wewnętrzną (kapsułki lub tabletki witaminowe przeciw wypadaniu włosów) oraz zewnętrzną (wcierki lub szampony z właściwościami wzmacniający strukturę włosa i pobudzające cebulki włosowe do wzrostu w większej ilości). Pokazała mi takie preparaty. Ostatecznie, po dłuższym zastanowieniu zdecydowałam się zakupić bardzo dobry szampon i odżywkę przeciw wypadaniu włosów, które posiadały w swoim składzie biotynę, a przy tym były bardzo delikatne i nie posiadały żadnych barwników, perfum ani innych dodatków, które wpływają na włosy negatywnie.

Oprócz tego zakupiłam także kapsułki z witaminami A,B C i żelazem. Farmaceutka zapewniła mnie, że już po około miesiącu takiej kuracji poczuję różnicę. I muszę przyznać, że tak właśnie się stało. Teraz moje włosy były w o wiele lepszym stanie i prezentowały się dużo lepiej. Nie wypadały już tak obficie, a poza tym urosło mi wiele nowych, które są mniej łamliwe.

Scroll to Top