Warning: Undefined variable $is_cron in /home/srv18160/domains/kujawskibp.pl/public_html/wp-content/plugins/resmushit-image-optimizer/classes/Controller/ProcessController.php on line 42
Ciężarki do ćwiczeń siłowych – Kujawski blog podróżniczy – wyjątkowe miejsce dla obieżyświatów

Ciężarki do ćwiczeń siłowych

Uprawianie sportów zarówno na siłowni jak i w domu staje się coraz bardziej powszechne. Dbanie o swoją sylwetkę jest już czymś naturalnym. Zarówno osoby, które są profesjonalistami jak i osoby zaczynające swoją przygodę z treningami siłowymi powinny najpierw zacząć od zadbania o zbilansowaną dietę, która w połączeniu z treningiem przyniesie najlepszy efekt.

Bitumiczne obciążenie do sztangi

profesjonalne obciążenia do ćwiczeńUprawianie sportu musi być przede wszystkim bezpieczne, dlatego najlepiej jeśli robimy to pod okiem trenera personalnego. Dlatego coraz częściej udajemy się na siłownię wykonać odpowiednie ilości ćwiczeń w seriach by przyniosły zamierzony efekt. Coraz bardziej popularne stały się ćwiczenia siłowe, do których wykonania potrzebne są ciężarki. Takie profesjonalne obciążenia do ćwiczeń znajdziemy na wyposażeniu w każdej siłowni. Hantle bitumiczne mają wykonany ze stali chromowanej gryf z gwintowanymi końcówkami oraz z antypoślizgową częścią do chwytania. Na taki drążek przykręca się odpowiednio obciążenie zgodnie z posiadanymi umiejętnościami. Za zestaw hantli kompozytowych o masie 2×10 kg trzeba zapłacić jedyne 150-200 złotych. Taki sprzęt posłuży nam przez lata ćwiczeń. Obciążenie bitumiczne cechuje się profilem o wzmocnionym wnętrzu dzięki zastosowaniu piasku i cementu. Efektywny trening siłowy umożliwiają plany treningowe z zastosowaniem ciężarków.

Dbanie o swoje ciało jest coraz bardziej popularne. Zarówno treningi siłowe jak i oporowe przynoszą zamierzony efekt tylko wtedy kiedy są wykonywane regularnie i w sposób prawidłowy. Ćwiczenia ze sztangami i z hantlami są o tyle wygodne, że można je wykonywać w domu. Niezależnie od tego, czy są to hantle bitumiczne czy żeliwne najważniejsza jest konsekwencja i skrupulatne dążenie do wymarzonego celu.

Scroll to Top