Warning: Undefined variable $is_cron in /home/srv18160/domains/kujawskibp.pl/public_html/wp-content/plugins/resmushit-image-optimizer/classes/Controller/ProcessController.php on line 42
Ciekawy sportowy obóz windsurfingowy – Kujawski blog podróżniczy – wyjątkowe miejsce dla obieżyświatów

Ciekawy sportowy obóz windsurfingowy

Sport był obecny w moim życiu od zawsze. Po założeniu rodziny, przeprowadziliśmy się do większego mieszkania w małym i uroczym miasteczku. Niedaleko naszego miejsca zamieszkania, znajdowały się przepiękne jeziora, a cała nasza rodzina często spędzała czas nad wodą.

Interesujące zajęcia sportowe na obozie windsurfingowym

obozy surfingoweRazem z moimi dziećmi bardzo lubiliśmy spędzać czas korzystając ze sportów wodnych. W tym celu, przynajmniej raz w roku odwiedzaliśmy obozy surfingowe, które były organizowane nad polskim morzem. Na pierwszym obozie, pod okiem doświadczonych instruktorów poznaliśmy sprzęt, z którego później tak chętnie korzystaliśmy. Podczas kolejnych obozów przechodziliśmy od grupy amatorskiej, do coraz wyższych poziomów nauki. Razem z moimi nastoletnimi dziećmi miło spędzaliśmy czas nad wodą, aktywnie uczestnicząc we wszystkich zajęciach. Wraz z rozwojem naszych umiejętności poznaliśmy nowe techniki sterowania, nauczyliśmy się ciekawych technik pływania na desce, a także dbania o bezpieczeństwo podczas przebywania na wodzie. Uczestniczyliśmy także w różnego rodzaju regatach szkoleniowych, które pomagały nam zachować zdrowego ducha rywalizacji, a w odpowiednich kategoriach wiekowych mogliśmy startować z naszymi rówieśnikami. Ja należałem do grupy dorosłej, a moje dzieci do kategorii młodzików, dzięki czemu mogliśmy sobie nawzajem dopingować. Obozy surfingowe są wspaniałą wakacyjna alternatywą dla wszystkich rodzin, ponieważ oprócz samej sztuki pływania, rodziny spędzają czas wspólnie, integrując się z innymi uczestnikami. 

Razem z moimi dziećmi rokrocznie spędzaliśmy wakacje nad polskim morze. Podczas całych wakacji uczyliśmy się ciekawych i niesamowicie interesujących sportów wodnych, które dostarczały nam mnóstwo adrenaliny, a przy okazji mogliśmy w zdrowy sposób zadbać o swoją kondycję fizyczną.

Scroll to Top