Ceny gry w paintabll

 

Ciekawą rozrywką, która pozwala nam na spędzenie wolnego czasu w gronie znajomych jest popularna gra w paintball. Na ogół tego rodzaju zabawa towarzyszy konkretnym okazjom. Bardzo często jedną z nich są urodziny, albo wieczór kawalerski. Tego rodzaju rozrywka w znacznym stopniu jest w kręgu zainteresowania mężczyzn, niż kobiet.

Niedroga gra w paintball

ile kosztuje gra w paintballNie mniej jednak kobiety również decydują się na wzięcie udziału w tego typu zabawie. Jednakże ich odsetek jest stanowczo mniejszy. Nie mniej jednak warto jest przyjrzeć się temu, jak przebiega ta zabawa. Generalnie polega ona na walce dwóch drużyn na karabiny wypełnione kulkami z farbą. Każdy zawodnik, który zostanie trafiony kulką jest eliminowany z gry. Zabawę wygrywa ta drużyna, której zawodnik, albo zawodnicy przetrwali. Oczywiście można spotkać się z różnego rodzaju dodatkowymi zadaniami, albo warunkami zwycięstwa. Jednym z nich może być między innymi zdobycie flagi przeciwnika. Warto jest zatem dokładnie rozplanować wtedy zadania. Jak widać jest to zabawa taktyczna. Warto jest sprawdzić, gdzie w naszej najbliższej okolicy będziemy mogli skorzystać z tego rodzaju atrakcji. Warto jest zwrócić uwagę również na cenę. Wiele osób zastanawia się ile kosztuje gra w paintball. Tutaj cena ustalana jest indywidualnie. Niekiedy stawka liczona jest za jedną godzinę zegarową. Nie mniej jednak w przypadku niektórych pól do paintballa możemy być zmuszeni do wynajęcia go na minimum trzy godziny.

Zazwyczaj podczas zabawy jej organizator czuwa nad przestrzeganiem reguł, jak również zapewnia nam wszelkiego rodzaju sprzęt. Jest to przede wszystkim broń i amunicja, jak również odzież oraz kaski. To sprawia, że nie musimy martwić się tak naprawdę o żaden aspekt. konieczne jest jedynie stawienie się w określonym miejscu o umówionej porze.

 

Scroll to Top