Aluminiowe wiaty targowe

Targowiska zawsze przyciągają tłumy ludzi, nawet bardziej niż dowolne duże hipermarkety, a z racji iż w naszej okolicy nie było żadnego takiego miejsca, postanowiliśmy stworzyć je na osiedlu. Najczęściej targowiska są po prostu wyznaczonym kawałkiem przestrzeni, całkowicie pustym, na którym sprzedawcy mogą wystawiać towary.

Tymczasowe wiaty targowe dla sprzedawców

zabudowy targoweChcieliśmy jednak by nasze nowe targowisko przyciągnęło wielu sprzedawców, i było przy tym bardziej wygodne niż standardowy plac, na którym należy rozstawiać się już dzień wcześniej. Zamówiliśmy więc od producentów tymczasowych konstrukcji stalowych stoiska targowe, które pozornie przypominają budową garaże blaszane, a które można ulokować tak by dla każdego sprzedawcy czy małej firmy nie zabrakło miejsca. Takie stoiska są tymczasowymi konstrukcjami, nie wymagają posiadania pozwolenia na budowę, aczkolwiek należą do bardzo trwałych. Są podobne do starych stoisk targowych, aczkolwiek nie są tak podatne na uszkodzenia jak one, i są o wiele bardziej komfortowe, z racji większych gabarytów. Stoiska które postawiliśmy w miejscu w którym miał być stworzony nowy targ miały również zabudowy, bardzo komfortowe w przypadku handlu w bardzo niesprzyjającej pogodzie. Takie wiaty mogły być postawione błyskawicznie, toteż już w tygodniu w którym rozpoczęliśmy prace nad ich stawianiem mógł być zorganizowany pierwszy dzień targowy w okolicy.

Sprzedawcy byli bardzo zadowoleni z dużych, przestronnych wiat w których mogli zorganizować towary w dowolnie wybrany sposób i nadal mieć wystarczająco miejsca by pracować komfortowo. Targowisko było później rozszerzane, również za pomocą wiat tymczasowych, które były tak samo zachwalane jak te które stawialiśmy podczas ustanawiania terenu targu.

Więcej informacji https://www.aluweld.pl

Scroll to Top